XIII Szkoła PLOUG „Oracle Database 12c: nowe rozwiązania” – podsumowanie

ByPLOUG

XIII Szkoła PLOUG „Oracle Database 12c: nowe rozwiązania” – podsumowanie

W dniach 9-11 lutego 2015 r. w Poznaniu odbyła się XIII Szkoła PLOUG pod nazwą „Oracle Database 12c: nowe rozwiązania”.

Zajęcia poprowadzone przez Macieja Zakrzewicza, Marka Wojciechowskiego i Juliusza Jezierskiego odbyły się w Centrum Wykładowym Politechniki Poznańskiej, wzięło w nich udział 11 uczestników. Szkolenie przebiegło zgodnie z założeniami, uczestnicy zapoznali się z architekturą baz danych Multitenant, nowymi metodami wykorzystywania Resource Managera, zasadami wykonywania kopii bezpieczeństwa i odtwarzania baz danych po awarii, automatycznymi rozwiązaniami Information Lifecycle Management, nowymi funkcjami i mechanizmami optymalizatora zapytań, rozwiązaniami bezpieczeństwa oraz rozszerzeniami języków SQL i PL/SQL.

XIII Szkoła PLOUG „Oracle Database 12c: nowe rozwiązania” uzyskała pozytywną oceną uczestników, oto fragment jednej z opinii przesłanej już po odbytym szkoleniu:

„(…)Pierwszy raz miałam możliwość uczestniczenia w szkoleniu przygotowanym w ramach Szkoły PLOUG i jestem pod wielkim wrażeniem. (…)Prowadzący zawsze chętnie służyli pomocą i przejrzystymi wyjaśnieniami.”

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział i pozytywne opinie. Informacje o najbliższych szkoleniach PLOUG prosimy śledzić w aktualnościach na naszej stronie.

Poniżej tabelka z wynikami ankiety przeprowadzonej po XIII Szkole PLOUG „Oracle Database 12c: nowe rozwiązania”.

About the Author

PLOUG administrator

Comments Are Closed!!!