XII Konferencja i Warsztaty PLOUG w Kościelisku

W dniach 17-20 października 2005 r. w Zakopanem-Kościelisku odbędzie się XII Konferencja Użytkowników i Deweloperów Oracle organizowana przez Stowarzyszenie Polskiej Grupy Użytkowników Systemu Oracle (PLOUG). Konferencja będzie imprezą otwartą, przeznaczoną głównie dla tych administratorów, analityków, projektantów, programistów, konsultantów i managerów IT, którzy w swojej pracy zawodowej wykorzystują produkty i technologie Oracle. Każdego roku konferencja organizowana przez PLOUG przyciąga do Zakopanego ok. 200-300 uczestników z całego kraju.

XII Konferencja będzie okazją do zapoznania się z nowymi trendami i technologiami budowy oraz obsługi systemów informatycznych, a zarazem okazją do dyskusji i wymiany doświadczeń na temat wykorzystywania produktów firmy Oracle. Program konferencji będzie zawierać ponad 30 referatów plenarnych, 15 tematów szkoleń praktycznych, przeznaczonych zarówno dla użytkowników zaawansowanych, jak i początkujących, panelowe spotkania dyskusyjne, prezentacje oprogramowania narzędziowego, konkursy zawodowe oraz wiele imprez towarzyszących. Tematyka konferencji obejmie m.in. zagadnienia administrowania systemami informatycznymi, projektowanie i implementację aplikacji internetowych, przetwarzanie danych XML, nowe technologie Oracle, wydajność systemów informatycznych, problematykę konstrukcji i eksploatacji systemów, bezpieczeństwo systemów informatycznych, eksplorację i hurtownie danych, narzędzia i projekty informatyczne.

Sponsorami XII Konferencji są: F5 Networks, IBM Polska Sp. z o.o., Network Appliance, Oracle Polska Sp. z o.o., Quest-Dystrybucja Sp. z o.o., Symantec Corporation, Sun Microsystems Poland. Computerworld objął konferencję patronatem medialnym.

Zakopiańska konferencja jest jedną z wielu form działalności stowarzyszenia PLOUG, którego celem jest integracja środowiska odbiorców technologii Oracle. PLOUG działa od roku 1994, jest organizacją niezależną, nieprofitową i największym w Polsce forum użytkowników Oracle.

Serdecznie zapraszamy do udziału!

Maciej Zakrzewicz