ORACLE’owe PLOUG’tki Nr 4

Szanowni Państwo,

Ten numer gazetki zdominowany jest informacjami o naszej jesiennej konferencji, która odbędzie się w dniach 21-25 październiku w Zakopanem-Kościelisku. Znajdą tu Państwo program, harmonogram warsztatów i tutoriali, opis referatów i opis warsztatów i tutoriali.

Ta konferencja wyróżnia się nie tylko ciekawymi referatami, ale też olbrzymim bogactwem warsztatów. Będziemy mogli popróbować pracy na NC – kilka stanowisk NC będzie włączonych do sieci z wyjściem do Internetu. Za pośrednictwem tych NC będziemy mogli umawiać się na osobiste spotkania z „systemowcami” Oracle, którzy będą dyżurować przez cały czas trwania konferencji. Sekretarzem naukowym konferencji jest dr hab. inż. Tadeusz Morzy, prof. zw. Politechniki Poznańskiej.

Zadbaliśmy tez o atrakcje. W czwartek przed południem można będzie wybrać jedną z pięciu wycieczek po okolicach Zakopanego. W sobotę, już po zakończeniu konferencji, będzie można wziąć udział w jednej z trzech całodziennych wycieczek na Słowację.

Ale nie tylko o konferencji piszemy w naszej gazetce. Jej zawartość merytoryczna rozszerza się – powstał nowy dział prowadzony przez Macieja Matysiaka, dział dla „developerów”.

Sławomir Kwiecień

Spis treści

Program konferencji
Referaty
Warsztaty i tutoriale
Zmiany w programie konferencji

ORACLE System Sizer for Compaq Windows NT

Dział dla „developerów” czyli kogo?
Modelowanie wersji danych

Niech nam żyje Kanikuła
Ósmy cud ORACLE i nIc
Ósemka po polsku

Dostęp do dysków

Komunikaty PLOUG
On ORACLE