XIII Konferencja i Warsztaty PLOUG w Kościelisku

W dniach 16-19 października 2007 r. w Zakopanem-Kościelisku odbędzie się XIII Konferencja Użytkowników i Deweloperów Oracle organizowana przez Stowarzyszenie Polskiej Grupy Użytkowników Systemu Oracle (PLOUG). Konferencja będzie imprezą otwartą, przeznaczoną głównie dla tych administratorów, analityków, projektantów, programistów, konsultantów i managerów IT, którzy w swojej pracy zawodowej wykorzystują produkty i technologie Oracle. Każdego roku konferencja organizowana przez PLOUG przyciąga do Zakopanego ok. 200-300 uczestników z całego kraju.

XIII Konferencja będzie okazją do zapoznania się z nowymi trendami i technologiami budowy oraz obsługi systemów informatycznych, a zarazem okazją do dyskusji i wymiany doświadczeń na temat wykorzystywania produktów firmy Oracle. Program konferencji zawiera ponad 30 referatów plenarnych, blisko 20 tematów szkoleń praktycznych, przeznaczonych zarówno dla użytkowników zaawansowanych, jak i początkujących, panelowe spotkania dyskusyjne, prezentacje oprogramowania narzędziowego, konkursy zawodowe oraz wiele imprez towarzyszących. Tematyka konferencji obejmuje m.in. zagadnienia administrowania systemami informatycznymi, projektowanie i implementację aplikacji internetowych, przetwarzanie danych XML, nowe technologie Oracle (11g), wydajność systemów informatycznych, problematykę konstrukcji i eksploatacji systemów, bezpieczeństwo systemów informatycznych, eksplorację i hurtownie danych, narzędzia i projekty informatyczne.

Zakopiańska konferencja jest jedną z wielu form działalności stowarzyszenia PLOUG, którego celem jest integracja środowiska odbiorców technologii Oracle. PLOUG działa od roku 1994, jest organizacją niezależną, nieprofitową i największym w Polsce forum użytkowników Oracle.

Serdecznie zapraszamy do udziału!

Maciej Zakrzewicz