PLOUGtki 2.0 czyli czasopismo, którego nigdy nie uda Ci się przeczytać do końca

Drodzy Czytelnicy.

Lata lecą – wszystko wokół ulega nieuchronnym zmianom (miejmy nadzieję, że na lepsze). Nasza domena ulega tym zmianom może nawet nieco szybciej niż inne, stąd i my musimy się zmieniać. Nasz kwartalnik powstał ponad 15 lat temu. Sporej części naszych obecnych czytelników nie było wtedy jeszcze… w zawodzie, a nasze pisemko przypominało nieco szkolną gazetkę.

Dziś każdy z nas ma w kieszeni telefon z dostępem do Internetu. Większość informacji potrzebnych nam do prywatnego i zawodowego życia czytamy w wersji elektronicznej i do tego coraz częściej on-line. Czas zatem również na zmiany w naszym kwartalniku.

Od 2012 roku PLOUG’tki wydawane będą w wersji elektronicznej dostępnej on-line na stronach Stowarzyszenia. Raz w roku wydawana będzie również papierowa forma pisma zawierająca najciekawsze materiały tak, aby można je było dołączyć do biblioteczki dotychczas wydanych 54 numerów naszego periodyku.

Zmieni się w związku z tym sposób numeracji i edycji pisma. Numer 55 będzie wydaniem PLOUG’tek na rok 2012. Będą się w nim ukazywać sukcesywnie w miarę ich powstawania kolejne artykuły, począwszy od rozpoczynającego PLOUG 2.0 artykułu omawiającego kierunki działań Stowarzyszenia przyjęte przez Zarząd na bieżący rok.

W kolejnych tygodniach i miesiącach do naszego periodyku „doklejać” będziemy coraz to nowe teksty. Tak, więc przez najbliższe miesiące nikt nie będzie mógł powiedzieć, że przeczytał PLOUG’tki nr 55 „od deski do deski” – zawsze bowiem istnieje niebezpieczeństwo, że dodaliśmy już kolejny tekst, którego jeszcze nie czytaliście.

Bądźcie zatem czujni!

Będziemy was informować o kolejnych publikacjach.

Zapraszamy również do pisania – każdy, kto ma ciekawe doświadczenia lub wiedzę, którymi chciałby się podzielić z czytelnikami naszego pisma, jest mile widziany w elitarnym gronie autorów.

Zgłoszenia proszę kierować bezpośrednio do Redaktor (ciągle) Naczelnej na adres: Jadwiga.Gnybek@gmail.com

Z bazodanowym pozdrowieniem
COMMIT
Jadwiga Gnybek